CO MUSISZ WZIĄĆ POD UWAGĘ

PRZED WEJŚCIEM W INWESTYCJĘ?

Podczas szkolenia online dowiesz się w jaki sposób dokonuję analizy przed wejściem w inwestycję - jakie warunki musi spełniać abym miał pewność, że wyjdę na tym na plus.

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Spotkanie Online 15 marca godz. 20:00

BEZPŁATNE SPOTKANIE ONLINE

Czego się nauczysz?

Jakie warunki musi spełniać konkretna inwestycja aby w nią wejść z pewnością zysku.

Jakie czynniki techniczne (na wykresie) musisz brać pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Sprawdzone metody, które od kilku lat sprawiają, że każdy rok zamykam z zyskiem niezależnie od bieżącej sytuacji na rynku

Prowadzący

W swojej karierze zawodowej zbudowałem i przez ponad 5 lat prowadziłem firmę w której, zatrudniałem ponad 30 osób, mając pod opieką ponad 200 pacjentów w trzech różnych miastach.


Swoje biznesowe doświadczenie, zdecydowałem się wykorzystać w Inwestycjach na Giełdzie Papierów Wartościowych, a obecnie z powodzeniem dziele się swoją wiedzą.


Jestem autorem ponad 200 publikacji na temat inwestowania, prowadzę swój kanał na youtube.com oraz audycję radiową w kontestacja.com.


Więcej moich materiałów znajdziesz tutaj:

http://pawelsalamucha.pl

Prowadzący

Paweł Salamucha

15 marca

20:00

45 minut

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Dlaczego warto się pojawić?

Interakcja

Będziesz miał okazję zadawać pytania doświadczonemu inwestorowi - może doradzić Ci co zrobić w Twojej, konkretnej sytuacji.

Prowadzący przeszkolił kilkaset osób, stworzył kilkaset publikacji, jego doświadczenie jest proste w weryfikacji w internecie.

Doświadczenie

Paweł wyróżnia się na rynku indywidualnym podejściem, którego nie doświadczysz u nikogo innego.

Nowa wiedza

Paweł Salamucha - muszę to napisać! Kiedy poprosiłem Cię rok temu żebyś nauczył mnie jak inwestować na giełdzie, byłem dość sceptyczny. Mimo to Ci zaufałem, z każdą godziną szkolenia upewniałem się, że podjąłem DOBRĄ decyzję. Jesteś świetnym nauczycielem i masz dużą wiedzę o rynku, ale kropką nad i jest doświadczenie, które jest bezcenne w trudnych chwilach. Dziś mimo wzlotów i upadków, euforii i zniechęcenia mówię dziękuję. Czasem tak już jest, że jak czegoś szukasz okazuje się, że masz to na wyciągnięcie ręki..a mogłem zadzwonić pół roku wcześniej :)

Kamil Kaczmarczyk

Polecam wam szkolenia z Pawłem, dowiecie się z nich na czym polega tak naprawdę giełda, poznacie psychologię inwestowania i poznacie całą stronę praktyczną. Przez wszystko was przeprowadzi Paweł ("za rękę"). Niech wasze pieniądze pracują za was. Jeśli śpisz i nie zarabiasz to nie jesteś w prawdziwym biznesie. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia z Pawłem. Paweł otworzył mi oczy, pomagał również w chwilach zwątpienia i kryzysu. Człowiek na medal. Polecam wszystkim, którzy mają dość życia w przeciętności i chcą zarabiać prawdziwe pieniądze.

Bartłomiej Szatko

Bądź razem z nami 15 marca

godz. 20:00, dostęp bezpłatny